Agata Dutkowska – Latająca Szkoła dla Kobiet

AGATA DUTKOWSKA

Inicjatorka Latających Kręgów Miejskich dla kobiet i Zlotów odbywających się co roku w Krakowie. Założycielka Latającej Szkoły dla Kobiet, która dała początek dziesiątkom (setkom?) kobiecych biznesów i inicjatyw. Dziś Latająca Szkoła to coś więcej niż tylko kursy i spotkania. To żywa, aktywna i ciągle rosnąca społeczność twórczych kobiet, oparta na empatii i współpracy.

www.latajacaszkola.pl

ZADANIE

Latająca Szkoła była moją pierwszą klientką i jednocześnie królikiem doświadczalnym. Chciałam wykorzystać moje uczestnictwo w Latającej Szkole do przetestowania współpracy z kobiecymi biznesami oraz wysondować zainteresowanie mediów tym tematem. Jednocześnie, Agacie zależało na dotarciu do mediów kobiecych (zwłaszcza Wysokich Obcasów) i lokalnych.

W krótkim czasie udało mi się zainteresować Latającą Szkołą redakcję Radia Kraków, lokalny oddział Gazety Wyborczej, ale kołem zamachowym dla dalszego rozwoju Szkoły okazał się artykuł w Wysokich Obcasach. Po tej publikacji do Agaty szybko zgłosiły się inne kluczowe media i redakcje: Dzień Dobry TVN, Pytanie na śniadanie, Tygodnik Powszechny i wiele innych.  

ZOBACZ PUBLIKACJE