Instytut Durkalskiego

INSTYTUT DURKALSKIEGO

Ewa Jochheim i Kasia Janas to bardzo doświadczone trenerki biznesu, które długo zadawały sobie pytania o to, co motywuje ludzi. Co sprawia, że jedni osiągają swoje cele, a inni nie? Dlaczego tylko niektórzy są wytrwali w tym co robią, a inni nie? Kiedy trafiły na metodę Reiss Motivation Profile, opracowaną przez amerykańskiego psychologa prof. Stevena Reissa, szybko przekonały się, że tam własnie znajdą odpowiedź.

Reiss Motivation Profile to prosty test psychometryczny, który pomaga zdiagnozować nasze wewnętrzne potrzeby, motywacje i wartości. Warto wykonać go, kiedy czujemy, że w naszym życiu i pracy brakuje poczucia pełni i satysfakcji, kiedy chcemy coś zmienić, ale nie bardzo wiemy, co i jak. Z RMP korzystają także firmy, które w ten sposób mogą lepiej poznać potrzeby swoich pracowników i lepiej na nie odpowiedzieć.

www.16motywatorow.pl

 

ZADANIE

Z Instytutem Durkalskiego nawiązałam współpracę dzięki rekomendacji. Właścicielki szybko zauważyły, że nawet pojedyncze publikacje w mediach przynoszą większą liczbę odwiedzin na stronie i zapytań od potencjalnych klientów. Moim zadaniem było wygenerowanie kolejnych publikacji w mediach psychologicznych, biznesowych, kobiecych i in.  

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PUBLIKACJE