Annie Sloan

ANNIE SLOAN

Brytyjska dekoratorka, założycielka marki farb kredowych Annie Sloan. Siedziba założonej przez nią firmy Annie Sloan Interiors znajduje się w Oxfordzie, ale farby dostępne są na całym świecie w autorskich, starannie wybranych przez Annie kameralnych pracowniach. Niezwykłą cechą i jednocześnie zaletą farb kredowych jest możliwość malowania nimi po niemal każdej powierzchni, bez konieczności wcześniejszego szlifowania czy gruntowania. Dzięki temu podbiły serca wielu dekoratorek, projektantek i miłośniczek projektów DIY. A sama Annie, jej energia, charyzma i podejście do biznesu są dla mnie wielka inspiracją!

www.anniesloan.com

ZADANIE

Z Annie Sloan nawiązałam kontakt dzięki współpracy i rekomendacji pracowni PatyNowy. Odpowiadam za obecność marki i produktów Annie w polskich mediach oraz na blogach wnętrzarskich. Opracowuję notki na temat nowości, przygotowuję materiały kontekstowe oraz ekskluzywne materiały na wyłączność. Dbam o to, aby dziennikarze zawsze mogli znaleźć u mnie ciekawe zdjęcia i szybko otrzymać potrzebne informacje. 

Miałam też zaszczyt i przyjemność organizować spotkania dla dziennikarzy i blogerów z okazji pierwszej wizyty Annie Sloan w Polsce. Spotkania, które odbyły się w dawnej pracowni Aliny Szapocznikow w Warszawie, zaowocowały nie tylko publikacjami, ale i wartościowymi relacjami.

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PUBLIKACJE

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE SPOTKANIA PRASOWEGO W WARSZAWIE